خانه » دسته‌بندی نشده » وضعیت بازار مسکن در سال جاری

وضعیت بازار مسکن در سال جاری

به گزارش سایت ملک روز

زمانی که صحبت از بازار مسکن و به طور کلی معاملات مسکن می شود بسیاری از افراد  به یاد رکود موجود در این بازار می افتند و در نهایت کاهش معمالات صورت گرفته در مورد خرید و فروش خانه به مقدار زیادی یادآور می شود و در این حین کم شدن ساخت و ساز نیز خود را به وضوح نشان می دهد.

با وجود تمامی مواردی که برای کاهش خرید و فروش و معاملات مسکن در زمینه های متعدد وجود داشته است اما در سال جاری می توان افزایش معاملات صورت گرفته در زمینه خانه و مسکن را مشاهده نمود و انواع خرید و فروش برای واحدهایی با متراژ و مبالغ کمتر به چشم می خورد.

اگرچه که بازار مسکن در سال جاری رشد مناسبی را داشته است اما هنوز به دوران رونق کامل خود نرسیده و نمی توان گفته که بازار مسکن هم اکنون در وضعیت ایده آل و خیلی خوبی به سر می برد اما همین تحرک در این زمینه می توان امیدوارکننده باشد.

برخی از فعالان مسکن در زمینه خرید و فروش و معاملات مسکن بر این باور هستند که در تابستان سال جاری معاملات و بازار مسکن وضعیت مناسب تری را برای خرید و فروش به خود خواهد گرفت و اوضاع بازار مسکن بهتر و بهتر خواهد شد.

به هر ترتیب به اندازه ای که خرید خانه و تقاضای آن بیشتر شود در نهایت باید عرضه مسکن هم بیشتر و بهتر صورت بگیرد و در نهایت ساخت و ساز با تعدادی بالاتر و بهتر انجام خواهد شد و در نتیجه می توان بازار ساخت و ساز را نیز با رونق مشاهده کرد.

کلمات کلیدی: خرید خانه، عرضه مسکن، ساخت و ساز، بازار ساخت و ساز، معاملات مسکن، بازار مسکن، خرید و فروش مسکن، خانه و مسکن، خرید و فروش خانه، رشد بازار مسکن، رکود بازار مسکن، ساخت و ساز بالا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->