خانه » دسته‌بندی نشده » مدل کابینت قدیمی

مدل کابینت قدیمی

به گزارش سایت ملک روز

مدل کابینت های قدیمی که دارای کاربرد بسیار زیادی در خانه ها و ساختمان های مسکونی با قدمت زیاد می باشد معمولا دارای جنس فلزی است. کابینت های قدیمی در آشپزخانه خانه های مسکونی قدیمی فضایی سنتی و ایرانی را به وجود می آورد.

در حال حاضر نیز انواع کابینت هایی که دارای طرح قدیمی هستند با شیوه های جدید و مواد با کیفیت تولید می شود. استفاده از مدل کابینت های قدیمی در خانه ها و آپارتمان های مسکونی نوساز نشان دهنده هنر معماری ایرانی می باشد.

مدل کابینت های قدیمی معمولا دارای رنگ بندی متنوعی می باشند. بر خلاف کابینت های گلاسه که با معماری مدرن در ساخت آپارتمان های مسکونی نوساز همخوانی دارد، استفاده از مدل کابینت های قدیمی با سبک معماری سنتی هماهنگ است.

در بسیاری از خانه های مسکونی و آپارتمان ها برای ایجاد فضای خاص در آشپزخانه از ترکیب شیوه های مدرن و سنتی استفاده می کنند. استفاده از سرامیک های سفید در کنار کابینت های مدل قدیمی فضایی متفاوت را به وجود می آورد.

مدل کابینت های قدیمی دارای طراحی ساده ای نیستند. در تولید بسیاری از کابینت های چوبی از هنر معماری سنتی برای تولید مدل کابینت های قدیمی استفاده می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-->